Переможці ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
№
п/п
|
ПІБ переможця
|
Клас
|
Місце
|
Навчальний заклад
|
1.
|
Борисенко Анастасія Андріївна
|
5
|
І
|
Скадовська ЗОШ № 3
|
2.
|
Пласкальна Анастасія Дмитрівна
|
9
|
І
|
Скадовська ЗОШ № 3
|
3.
|
Лебедєв Артем Вячеславович
|
11
|
І
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
4.
|
Грушовець Поліна Володимирівна
|
5
|
ІІ
|
Скадовська СЗОШ «Академія творчості»
|
5.
|
Яблонь Василина Володимирівна
|
6
|
ІІ
|
Скадовська ЗОШ № 3
|
6.
|
Зоріна Наталія В’ячеславівна
|
7
|
ІІ
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
7.
|
Присяжнюк Юлія Володимирівна
|
8
|
ІІ
|
Улянівська ЗОШ
|
8.
|
Мельниченко Анна Олександрівна
|
8
|
ІІ
|
Скадовська ЗОШ № 3
|
9.
|
Іскра Анна Андріївна
|
9
|
ІІ
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
10.
|
Цикало Любов Костянтинівна
|
5
|
ІІІ
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
11.
|
Івашко Анастасія Сергіївна
|
6
|
ІІІ
|
Лазурненська ЗОШ
|
12.
|
Ткаченко Вікторія Олексіївна
|
6
|
ІІІ
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
13.
|
Соценко Каміла Олександрівна
|
6
|
ІІІ
|
Тарасівська ЗОШ
|
14.
|
Савченко Анна Сергіївна
|
7
|
ІІІ
|
Скадовська ЗОШ № 3
|
15.
|
Носаль Анастасія Олександрівна
|
8
|
ІІІ
|
Новомиколаївська ЗОШ
|
16.
|
Канюка Софія Миколаївна
|
8
|
ІІІ
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
17.
|
Ворфоломеєва Анастасія Олегівна
|
8
|
ІІІ
|
Скадовська СЗОШ «Академія творчості»
|
18.
|
Таланова Дар’я Олександрівна
|
10
|
ІІІ
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
19.
|
Барнаш Вікторія Русланівна
|
10
|
ІІІ
|
Лазурненська ЗОШ
|
20.
|
Мхоян Анастасія Аркадіївна
|
11
|
ІІІ
|
Новомиколаївська ЗОШ
|
21.
|
Гузенко Каріна Олександрівна
|
11
|
ІІІ
|
Благодатненська ЗОШ
|
Учителі, які підготували переможців та призерів ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
|
Навчальний заклад
|
ПІБ учителя, який підготував переможця
|
1
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
Давиденко АллаМиколаївна
|
2
|
Скадовська СЗОШ «Академія творчості»
|
Варакіна ОксанаМиколаївна
|
3
|
Скадовська ЗОШ № 3
|
Мірошниченко ВікторіяВікторівна
|
4
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
Балабанова ІринаВасилівна
|
5
|
Улянівська ЗОШ
|
Голуб Ольга Миколаївна
|
6
|
Скадовська ЗОШ № 3
|
Буравцова ЄвгеніяБорисівна
|
7
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
Устьянцева ГаннаМиколаївна
|
8
|
Лазурненська ЗОШ
|
Новохижна НаталіяФедорівна
|
9
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
Хабло Тетяна Миколаївна
|
10
|
Тарасівська ЗОШ
|
Катречко НаталіяПавлівна
|
11
|
Новомиколаївська ЗОШ
|
Баранова ТетянаОлександрівна
|
12
|
Скадовська СЗОШ «Академія творчості»
|
Савінова ВалентинаМиколаївна
|
13
|
Лазурненська ЗОШ
|
Токарик Тетяна Іванівна
|
14
|
Новомиколаївська ЗОШ
|
Сущенко АнтнінаВікторівна
|
15
|
Благодатненська ЗОШ
|
Щербата ОксанаВолодимирівна
|
|