Учні - переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівської олімпіади з інформаційно комунікативних технологій
№ з\п
|
Клас
|
Місце
|
ПІБ здобувача освіти
|
Заклад загальної середньої освіти
|
1
|
8
|
ІІ
|
Токайчук Олександр Вікторович
|
Улянівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
2
|
9
|
І
|
Зінченко Єгор Андрійович
|
Скадовська ЗОШ
І-ІІІ ступенів №3
|
3
|
9
|
ІІ
|
Бабенко Владислав Андрійович
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
4
|
9
|
ІІ
|
Нечай Лілія Валеріївна
|
Улянівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
5
|
9
|
ІІІ
|
Трушов Владислав Романович
|
Благодатненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
6
|
9
|
ІІІ
|
Баденко Артем Євгенійович
|
Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
7
|
9
|
ІІІ
|
Прокопенко
Ксенія Володимирівна
|
Скадовська СЗОШ
«Академія творчості»
|
8
|
10
|
ІІ
|
Толкан Аліна Романівна
|
Скадовська ЗОШ
І-ІІІ ступенів № 3
|
9
|
10
|
ІІІ
|
Масляєв Андрій Сергійович
|
Улянівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
10
|
10
|
ІІІ
|
Баб’як Олексій Сергійович
|
Скадовська СЗОШ «Академія творчості»
|
11
|
11
|
ІІ
|
Кондратюк Данило Сергійович
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
12
|
11
|
ІІ
|
Наконечний Іван Олегович
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія
|
13
|
11
|
ІІ
|
Нікішенко Єгор Олексійович
|
Скадовська ЗОШ
І-ІІІ ступенів № 3
|
14
|
11
|
ІІІ
|
Біліченко Даніїл Богданович
|
Скадовська СЗОШ «Академія творчості»
|
Учні - переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівської олімпіади
з базової дисципліни «Інформатика»
№ з\п
|
Клас
|
Місце
|
ПІБ здобувача освіти
|
Заклад загальної середньої освіти
|
1
|
8
|
ІІІ
|
Міканов Артем Віталійович
|
Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
|
2
|
9
|
І
|
Сосунович Владислав Сергійович
|
ОЗ СНВК
«Академічна гімназія»
|
3
|
9
|
ІІІ
|
Зінченко Єгор Андрійович
|
Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
|
4
|
10
|
ІІ
|
Криворотов Данило Євгенійович
|
ОЗ СНВК
«Академічна гімназія»
|
5
|
11
|
ІІІ
|
Нікішенко Єгор Олексійович
|
Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
|
Учителі, які підготували переможців з базових дисциплін ІКТ, інформатики
Інфомаційні технології
|
1.
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія
|
Дудченко Віталій Миколайович
|
2.
|
Скадовська СЗОШ І-ІІІ ступенів «Академія творчості»
|
Краснова Олена Олександрівна
|
3.
|
Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
|
Соценко Валентин Володимирович
|
4.
|
Благодатненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
Верхогляд Сергій Сергійович
|
5.
|
Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
Шакаленко Максим Сергійович
|
6.
|
Улянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
Масляєв Сергій Вікторович
Батуєва Леся Юріївна
|
Інформатика
|
1.
|
ОЗ СНВК «Академічна гімназія»
|
Дудченко Віталій Миколайович
|
2.
|
Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3
|
Соценко Валентин Володимирович
|
|